Nie było mnie tu już dłuższą chwilę. W czasie przygotowań maturalnych nie chciałam sobie zawracać głowy prowadzeniem bloga. Ale już na szczęście po egzaminach i teraz tylko czekać na wyniki. Dodatkowo zrobiłam sobie dwa tygodnie wolnego, żeby zanurzyć się po uszy w książkach i przemyśleć to i owo. Na początku nie bardzo chciałam wracać, jednak po przeczytaniu Deniwelacji Mroza pomyślałam, że mogę mój mały powrót połączyć z tym wielkim i jednym z najbardziej przeze mnie wyczekiwanych. Tak oto zapraszam Was na recenzję kolejnego tomu z serii o Komisarzu Forście (UWAGA! MOGĄ SIĘ POJAWIĆ SPOILERY Z TOMÓW 1-3)
![]() |
| Tytuł: Deniwelacja Autor: Remigiusz Mróz Seria: Seria z komisarzem Forstem Tom: 4 Wydawnictwo: Filia Tłumaczenie: - Data wydania: 10 maja 2017 Cena na okładce: 39,90 Liczba stron: 496 Kategoria: kryminał |
Gdzie jest Wiktor Forst? To pytanie zadają sobie zakopiańscy śledczy, gdy topniejący w Tatrach śnieg odsłania makabryczny widok na zboczach Giewontu. Odnalezione zostają zwłoki grupy kobiet, których za życia nic ze sobą nie łączyło.
Żadna wycieczka nie zaginęła zimą na szlakach, a wszystkie ofiary wypadków w górach zostały odnalezione. W dodatku na ciałach nie ma żadnych śladów świadczących o tym, by doszło do zabójstw. Kiedy w Zakopanem znikają jednak kolejne kobiety, nie ma wątpliwości, że na Podhalu pojawił się seryjny zabójca.
Policja odkrywa ślad prowadzący do Wiktora Forsta. Problem polega na tym, że nikt nie wie, gdzie od roku przebywa były komisarz…


